بازدید نوروزی دکتر صحرائیان، عضو هیئت رئیسه دانشگاه از مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) و مرکز طبی کودکان در دوازدهمین روز سال جدید

بازدید نوروزی دکتر صحرائیان، عضو هیئت رئیسه دانشگاه از مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) و مرکز طبی کودکان در دوازدهمین روز سال جدید

دکتر صحرائیان در بازدید نوروزی از بیمارستان های دانشگاهی امام خمینی (ره) و مرکز طبی کودکان گفت: امیدوارم همه عزیزانی که در حیطه پژوهش تحقیق می کنند تا بخشی از معمای بزرگ دانش پزشکی را حل کنند، چه در جهان، چه در ایران و به ویژه در دانشگاه علوم پزشکی تهران موفق باشند.

گالری عکس 1

گالری عکس 2

در دوازدهمین روز فروردین ماه 1398 و در ادامه بازدیدهای نوروزی اعضای هیئت رئیسه دانشگاه از بیمارستان های دولتی تحت پوشش، دکتر صحرائیان معاون تحقیقات و فناوری و عضو هیئت رئیسه دانشگاه به همراه دکتر محمدرضا قیوم زاده، پزشک مقیم ستاد هدایت و رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران از اورژانس بیمارستان های امام خمینی و مرکز طبی کودکان دیدن کردند. 
دکتر صحرائیان وضعیت اورژانس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) و بیمارستان مرکز طبی کودکان را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: حضور ما عمدتا با هدف تبریک سال نو و خسته نباشید به تیم درمان است. عزیزانی که از تعطیلات خود برای خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان گذشتند. بازدید امروز خوب بود و علی رغم تصور در اورژانس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) شاهد ازدحام بیمار نبودیم. بیماران رضایت کافی داشتند و رسیدگی به آنان به خوبی انجام می شد. گزارشی از کمبود دارو و تجهیزات نبود. در مرکز طبی کودکان نیز با توجه به مراجعه حجم زیادی از بیماران همه چیز فوق العاده عالی بود. مراجعه بیش از 350 تن بیمار ظرف 24 ساعت گذشته به این مرکز فراتر از تصور است. اگر چه مسئله ازدیاد مراجعین به این مرکز به این علت که قطب تخصصی اطفال کشور است و به ویژه در ایام نوروز قابل پیشگیری نیست با اینهمه تیم مدیریت بیمارستان اعم از مدیریت پرستاری و مدیریت پشتیبانی به خوبی هماهنگ و در جریان امور بودند و همه کارها به طور منظم در حال انجام بود. از تمامی رشته های فوق تخصصی استاید حضور داشته و بیماران را ویزیت می کردند. همچنین پرستاران و کارکنان با دلسوزی خاصی در حال ارائه خدمات به بیماران بودند که این همه جای تقدیر و تشکر دارد.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه با آرزوی سلامتی، پیروزی و موفقیت برای همه مردم و به خصوص پژوهشگران افزود: امیدوارم دانشگاه علوم پزشکی تهران، امسال هم مثل همیشه بدرخشد. پژوهش جزو پایه های اصلی درمان است و در حقیقت پژوهش به ما راه بهتر درمان کردن را نشان می دهد، امیدوارم همه عزیزانی که در حیطه پژوهش تحقیق می کنند تا بخشی از معمای بزرگ دانش پزشکی را حل کنند چه در جهان، چه در کشور عزیزمان ایران و به ویژه در دانشگاه علوم پزشکی تهران موفق باشند. 
توضیح اینکه در این بازدید دکتر صحرائیان و دکتر قیوم زاده در اورژانس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) با همراهی وحید مدیر کشیک و احمدلو سوپروایزر بالینی از اورژانس 1 و 2 و در بیمارستان مرکز طبی کودکان با همراهی دکتر محسنی معاون رئیس بیمارستان، دکتر توتونچی معاون درمان، شکوری سوپروایزر بیمارستان و لطفی پور سوپروایزر اورژانس از بخش های مختلف اورژانس و بخش رادیولوژی دیدن کردند.

خبرنگار و عکاس: نجمه باهو

 
 
 
کلمات کلیدی

اخبار داخلی آرشیو ...


همایش و سمینار آرشیو ...